D.U.K.

Kodėl flashy fotoepiliatoriai?

Plaukų šalinimas lazeriu grožio salonuose, dažnu atveju, labai brangus ir mažai kam prieinamas "malonumas". Tokių procedūrų kaina Lietuvoje vyrauja apie ~150€ už vieną apsilankymą. Tačiau, norint pasiekti akivaizdžių rezultatų, procedūras reikia kartoti eilę kartų ir kaskart mokėti solidžias sumas! 
Retas, kuris gali sau leisti tūkstantines sumas plaukų šalinimo procedūroms.


Flashy - sukurtas dėka neblėstančio mūsų geriausių inžinierių užsispyrimo padaryti ilgalaikes plaukų šalinimo procedūras laisvai prieinamas visiems! Tai pavyko pasiekti naudojant IPL technologijas, dar kitaip vadinama fotoepiliacija, kuri veiksmingumu praktiškai nenusileidžia profesionaliems lazeriniams prietaisams.

Tai 3 metų kruopštaus ir daug bandymų reikalavusio darbo rezultatas, siekiant tobulo, nekenksmingo ir nepavojingo prietaiso sukūrimo, kurį būtų galima naudoti tiesiog kiekvienuose namuose.

Sudėtingiausias išūkis, tai ne tik inžineriniai keblumai, bet tai, kaip visas šias sudėtingas IPL technologijas suspausti į viena kompaktišką, gražų prietaisą ir jį padaryti prieinamos kainos visiems.

Todėl didžiuojamės ir džiaugiamės Jums pristatydami FLASHY, kurio kaina ne ką didesnė nėi vienas apsilankymas grožio salone!

O rezultatai nenusileidžia praktiškai niekuom!


 

 
Rašyk
Skambink